O co chodzi?

Potrzebujesz grafiki na swojego bloga?
Banera, tła, drobnych elementów czy całego szablonu? Nie ma problemu. Grafika zajmuje się od paru lat i mogę zaoferować Ci coś wykonanego profesjonalnie i tylko dla Ciebie.

poniedziałek, 10 września 2012

Spotkanie blogerek i wymiana

Wczoraj miałam przyjemność uczestniczyć w śląskim spotkaniu blogerek :). Ponieważ większość (aktualnie wszystkie poza mną) dziewcząt to blogerki kosmetyczne to zostałam obdarowana górą kosmetyków. Była to bardzo miła niespodzianka :). Część z tych cudów pozabierali już moi domownicy ale na pewno znajdzie się coś czym będę mogła was obdarować w rozdaniach (Na pierwsze rozdanie aktualnie już coś mam więc jutro umieszczę więcej informacji ^^).
Wracając jednak do spotkania. Było na nim aż 40 wspaniałych dziewczyn na których blogi chciałabym was zaprosić. Listę podkradłam od Readhead (KLIK) za co mam nadzieje się nie obrazi ^^.

Z aktualnych informacji dotarła też do mnie paczuszka z wymiany z KaoriArt (KLIK). Dostałam przepiękny medalion i pudełeczko. Jeśli ktoś ma ochotę na podobne cudo zapraszam na bloga Karoliny gdzie można takie zamówić. To co dla mnie zrobiła prezentuje się tak (zdjęcie robione przez Kaori :)):


4 komentarze:

  1. Spotkanie było bardzo udane :)

    Przepiękny medalion :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczne spotkanie. :)
    Mam nadzieję, że niedługo ponownie będziemy mogły się wszystkie zobaczyć :))

    OdpowiedzUsuń