O co chodzi?

Potrzebujesz grafiki na swojego bloga?
Banera, tła, drobnych elementów czy całego szablonu? Nie ma problemu. Grafika zajmuje się od paru lat i mogę zaoferować Ci coś wykonanego profesjonalnie i tylko dla Ciebie.

wtorek, 23 października 2012

Wymiana z Karoliną i Klaudyną

WAŻNE! Nowe zgłoszenia do wymian nie będą chwilowo przyjmowane. Chętnych jest o wiele więcej niż podejrzewałam więc zmuszona jestem zamknąć kolejkę do czasu aż trochę się zmniejszy. O ponownym otwarciu wymian poinformuje postem więc jak ktoś chce wiedzieć od razu to zapraszam do obserwatorów! 

Trochę też zmienię system wymian. Od teraz będę po prostu miała stałą liczbę powiedzmy 5 miejsc w kolejce i gdy będę dochodzić do ostatniej osoby będę ogłaszać na blogu, że szukam kolejnych 5 odważnych na blogowe przemiany. Jak mam za dużo blogów to nie dość, że przestaje ogarniać i połowie nie odpisuje a połowie odpisuje źle to jeszcze przestaje być zadowolona z grafik które tworze. To nie jest fabryka i muszę mieć chociaż chwile, żeby dostać jakiejś weny ^^


Dzisiaj czysto teoretycznie miałam dzień wolny więc od rana pracowałam nad wymianami żeby ta kolejka zeszła jak najszybciej :). Powstały dwa blogi z których jestem zadowolona.
Pierwszy dla Karoliny z Irlandii. Cieszy mnie, że mogłam ozdobić miejsce w którym umieszcza tak piękne makijaże :). I teraz tak sobie myślę, że do Irlandii pasuje mi kolor zielony więc dobrze, że zdecydowałam się użyć go zamiast niebieskiego ^^.

I drugi dla Klaudyny, która mieszka we Francji (międzynarodowo dzisiaj a co). To jak ten blog będzie wyglądał wiedziałam od początku i cieszę się, że moja wizja spodobała się właścicielce.


4 komentarze:

  1. Tak to właśnie jest, jak nie ustali się już na samym początku pewnych limitów, to nagle zwala się na Ciebie tyle pracy, że nie wyrabiasz ;) Ale cieszę się, że tak to sobie unormowałaś. Trzymam kciuki za kolejne prace i oby weny Ci nie brakło ^^ Faktycznie, międzynarodowo.
    I chciałam jeszcze dodać, że Anioł Śpioch kapitalny ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. Nic dziwnego, że chętnych nie brakuje :) Bo to blogowanie, działa jak taka poczta pantoflowa, a że Ty Kasiu jesteś w tym fachu Najlepsza, to kolejka długa jak za kiełbasą za komuny ;)

    A tak na serio, to bardzo ładne grafiki. Również życzę, aby nigdy nie opuściła Cię wena!

    OdpowiedzUsuń