O co chodzi?

Potrzebujesz grafiki na swojego bloga?
Banera, tła, drobnych elementów czy całego szablonu? Nie ma problemu. Grafika zajmuje się od paru lat i mogę zaoferować Ci coś wykonanego profesjonalnie i tylko dla Ciebie.

wtorek, 4 grudnia 2012

Darmowe - Świąteczne kalendarze.

Grudzień zaczął się już parę dni temu a ja dopiero teraz dałam rade stworzyć coś na bloga. Postaram się trochę nadrobić zaległości ale nie mogę ostatnio na niczym skupić myśli ^^. Zacznę od tego co miało być już wczoraj czyli darmowych drobiazgów. Za dwa dni mikołajki więc myślę, że spokojnie możemy zmieniać klimat na świąteczny :)

Pamiętaj, że ty też możesz zaproponować co ma pojawić się na tym blogu! Wystarczy kliknąć TUTAJ i dopisać się w komentarzach.


Jeśli masz jakiś problem z kalendarzem albo chcesz aby następne miały jakiś konkretny temat to komentarze pod tym postem czekają :).

 Jak umieścić je na blogu?


1. Wchodzimy w ustawienia bloggera -> układ

2. Dodajemy gadżet HTML/JavaScript
3. W otwartym oknie wklejamy kod spod kalendarza który chcemy umieścić na blogu. Kod możemy pobrać klikając prawym klawiszem myszy w okienku pod kalendarzem i wybierając z listy zaznacz wszystko. Ponownie klikamy na zaznaczony tekst prawym i wybieramy kopiuj. Teraz w pustym oknie nowo utworzonego gadżetu klikamy ponownie prawym klawiszem myszy u wybieramy opcje wklej.

4. Zapisujemy zmiany i ustawiamy gadżet w wybrane miejsce na blogu.

4 komentarze:

  1. Super kalendarz :) dziękuje pobrałam i już wisi na moim blogu :)))

    OdpowiedzUsuń
  2. ładne kalendarze ;) Ja poczułam święta w momencie jak robiłam ozdobę świąteczną w postaci choinki. A tak, jeszcze jest duuużo czasu. Co prawda nie do Mikołajek, ale i tak jeszcze o świętach nie myślę. Czeka mnie pieczenie pierników jako prezentów dla rodziny.

    OdpowiedzUsuń
  3. Całkiem fajne te kalendarze. Pozdrawiamy.:)

    OdpowiedzUsuń