O co chodzi?

Potrzebujesz grafiki na swojego bloga?
Banera, tła, drobnych elementów czy całego szablonu? Nie ma problemu. Grafika zajmuje się od paru lat i mogę zaoferować Ci coś wykonanego profesjonalnie i tylko dla Ciebie.

piątek, 21 września 2012

Wymiana z Eweską

Ewe poznałam na śląskim spotkaniu blogerek więc bardzo się ucieszyłam, że mogę wykonać dla niej jakąś grafikę. Blog który prowadzi http://pedzlem-malowane.blogspot.com/ to niezwykły zbiór przepięknych makijaży oraz zdjęć które sama robi. Chciała aby grafika na blogu była prosta i od razu wskazywała na to że blog jest profesjonalny. Przygotowałam więc baner i etykiety:
Możecie sami ocenić czy udało mi się sprostać wymaganiom :). Zapraszam też do odwiedzenia bloga (KLIK). Ja na pewno dodaje go do obserwowanych i będę śledzić twórczość Ewy ^^.


Z dodatkowych informacji dotarła do mnie paczka od Eli (KILK) z która wymianę zakończyłam dopiero wczoraj. Niesamowicie mnie zdziwiło, że tak szybko to do mnie dotarło. W paczuszce znalazł się ręcznie wykonany notes i prześliczne pudełeczko :) Chciałam zrobić temu zdjęcia sama jednak deszczowa pogoda nie daje najlepszych warunków. Podkradam więc zdjęcia z bloga Eli, mam nadzieje, że nie będzie miałą nic przeciwko. Oto moje cuda:

4 komentarze:

 1. Ciesze sis ze jestes zadowolona

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ładnie to od Eweski wyszło:)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczności dostałaś ;-)
  widzę ,że masz teraz pełne ręce roboty ^^
  z miłą chęcią podziwiam Twoje projekty i może za jakiś czas znowu poproszę o remont ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. tak właśnie myślałam, że z tym szablonem musiałaś mieć coś wspólnego! mega profesjonalny, lubię bardzo tam zaglądać dzięki niemu :D

  OdpowiedzUsuń