O co chodzi?

Potrzebujesz grafiki na swojego bloga?
Banera, tła, drobnych elementów czy całego szablonu? Nie ma problemu. Grafika zajmuje się od paru lat i mogę zaoferować Ci coś wykonanego profesjonalnie i tylko dla Ciebie.

poniedziałek, 15 października 2012

Darmowe - Jesień w tle

Poniedziałek. Jakby któraś nie zauważyła ^^. Czas więc na darmowe drobiazgi. Były już jesienne etykiety więc dziś pomyślałam o tle. Nie mogłam zdecydować się na kolor główny więc wymyśliłam, że tło dwóch pierwszych teł będzie przezroczyste. Sprawi to, że możecie użyć je na dowolny kolor i da to efekt po prostu spadających w tle liści. Dwa pozostałe tła to liście na delikatnej jesiennej tapecie. Jak zwykle darmowe :).Jak ustawić je na blogu? Instrukcja tutaj KLIK  . Te tła można ustawić dowolnie i będą działać :) Najlepiej po prostu zostawić ustawienia domyślne.

Oraz standardowa część programu:
Jak pobrać: Kliknij prawym klawiszem myszy na wybranej grafice i wybierz opcje 'zapisz jako'.

Grafiki dostępne w tym poście są DARMOWE. Można ich używać całkowicie za darmo, jak się chcę i do kiedy się chce :).

Nie zgadzam się jedynie na odsprzedawanie ich, oraz wykorzystywanie w pracach komercyjnych. Można je jednak do woli pobierać i używać na swoich blogach bez konieczności pytania mnie :).

Fajnie by było, jakbyście wspomniały u siebie na blogu (najlepiej w jakiejś notce) skąd macie te etykiety jeśli będziecie ich używać :). Nie jest to obowiązkowe ale reklama jest zawsze mile widziana ^^.

Jeśli komuś się spodobało byłabym wdzięczna za komentarze i wskazówki co ewentualnie zmienić/dodać itp.   

5 komentarzy: