O co chodzi?

Potrzebujesz grafiki na swojego bloga?
Banera, tła, drobnych elementów czy całego szablonu? Nie ma problemu. Grafika zajmuje się od paru lat i mogę zaoferować Ci coś wykonanego profesjonalnie i tylko dla Ciebie.

czwartek, 1 listopada 2012

Wymiana z Imani

Pomimo walki z czasem i nie działającym internetem dalej zmniejszam moją wymianową kolejkę. Dzisiaj chciałam wam pokazać pierwszy książkowy blog jaki miałam okazje ozdabiać. Imani recenzuję na nim to co czyta i za pomoc w zrobieniu grafiki też obdaruje mnie książką :).


Przygotowałam jej małą blogową półeczkę z książkami : http://www.mysliczytelnika.blogspot.com/ :)

Kolejka powoli też się zmniejsza. Śmiało mogę powiedzieć, że jak na tą chwilę nawet nie mam bloga który mogłabym tworzyć bo wszystkie dziewczyny obecne w kolejce nie podesłały mi informacji o które prosiłam. Wysłałam im właśnie e-maile i dopiero jak dostane odpowiedzi będę mogła tworzyć dalej. Jeśli któraś się nie odezwie przez parę dni to automatycznie usunę ją z kolejki bo nie ma sensu żeby robiła przestój ^^. Już więc wkrótce ponowne otwarcie kolejki. A dzisiaj może zastanowię się nad przygotowaniem czegoś na jutro. Więc jak ktoś ma jakieś życzenia to pisać śmiało.

5 komentarzy:

 1. Zapraszam na rozdanie na http://natolatekswiat.blogspot.com/2012/11/konkurs-wygraj-wybrna-pare-butow.html DO WYGRANIA WYBRANA PARA BUTÓW!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładne, ładne szablony. Aż można pocieszyć oczy kolorami i estetycznym wykonaniem ^^ Czasem trudno jest wybrać odpowiednią Favicone. Ja natomiast poszłam na łatwiznę i moja jest identyczna jak zdjęcie profilowe :D

  OdpowiedzUsuń
 3. być może kiedyś też drugiego książkowego bloga ozdobisz... :) piękne rzeczy robisz i coraz częściej i ja się zastanawiam nad zmianą :) jednak ciągle się wstrzymuję ponieważ szczerze mówiąc sama nie wiem, jak ten blog miałby wyglądać?! :) więc jak mam powiedzieć czego oczekuję, skoro sama nie wiem? :) ale dziękuję za te wszystkie dodatki i "instrukcje obsługi" :) to wszystko bardzo się przydaje! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem szczerze, że 8/10 dziewczyn nie ma pojęcia czego chce i pisze do mnie 'Chce zmienić wygląd bloga' licząc, że ja wymyśle wszystko ^^ Przyznam, że jakoś sobie radze z takimi wymianami ale o wiele lepiej podchodzę jeśli ktoś ma na siebie pomysł a ja mu tylko pomagam go urzeczywistnić :)

   Usuń
 4. Przyszlam jeszcze raz podziekowac za piekna grafike. jestem tak bardzo zadowolona, ze nie masz pojecia:)

  OdpowiedzUsuń