O co chodzi?

Potrzebujesz grafiki na swojego bloga?
Banera, tła, drobnych elementów czy całego szablonu? Nie ma problemu. Grafika zajmuje się od paru lat i mogę zaoferować Ci coś wykonanego profesjonalnie i tylko dla Ciebie.

niedziela, 25 listopada 2012

Wymiany - Kolejka OTWARTA


W kolejce został mi ostatni blog więc ponownie przyjmuje zgłoszenia. Tak jak ogłaszałam wcześniej aby móc poświęcać wszystkim blogom odpowiednią ilość czasu kolejka będzie ograniczona do 5 miejsc (ewentualnie parę więcej). Kiedy się zapełnią kolejkę znowu zamknę do czasu aż wykonam grafiki dla oczekujących blogów. I tak w kółko dopóki będą chętni :). Może się okazać, że zainteresowanie nie będzie już takie duże jak było i te 5 miejsc nigdy mi się nie zapełni.

Jakby nie było, od dziś znowu można się zgłaszać aż do odwołania. Wszystkie potrzebne informacje są TUTAJ. Trochę udoskonaliłam informacje odnośnie wymian więc mam nadzieje, że teraz będzie to przebiegało troszkę sprawniej. Planuje, chociaż nie jestem pewna jak to wyjdzie i ile będzie zgłoszeń. Zostawić kolejkę otwartą przynajmniej do jutra wieczorem żeby więcej osób miało szanse się zgłosić. Jeśli więc ktoś nie dostanie odpowiedzi dzisiaj to proszę o cierpliwość :).

Jutro też powinny pojawić się darmowe drobiazgi w ramach poniedziałku ale nie wiem jak wyrobie się z czasem bo chce skończyć jeszcze ten ostatni blog który mam w kolejce obecnie. Możliwe więc że postne drobiazgi dopiero we wtorek czy środę :).

5 komentarzy:

 1. Wysłałam swoje zgłoszenie, ale tekst miałam już przygotowany wcześniej według trochę innych wytycznych. Nie mniej - nadal chyba wszystko jest i mam nadzieje, że się uda, bo codziennie wchodziłam po kilkanaście razy, żeby sprawdzić, kiedy kolejka będzie otwarta :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej Kasiu!Napisz czy doszła do Ciebie moja paczucha?Bo się troche martwię ,że nic nie odpisujesz w tej sprawie ;/
  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje zgłoszenie też poszło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. zapisuje sie:D juz ide pisac maila:D

  OdpowiedzUsuń